SUKNĚ / TUTU

zde naleznete tutu sukně, petti sukně dětské i dospělé pro různé příležitosti. Nabízíme jak jednoduché třívrstvé tutu sukně vhodné na focení, párty, karnevaly, rozlučky se svobodou a podobně a dále bohaté tutu petti sukně, někdy též nazývané dolly sukně, které jsou honosnější a využijete je na večírky, svatby, plesy, ale i bežné nošení, napříkla...

zde naleznete tutu sukně, petti sukně dětské i dospělé pro různé příležitosti. Nabízíme jak jednoduché třívrstvé tutu sukně vhodné na focení, párty, karnevaly, rozlučky se svobodou a podobně a dále bohaté tutu petti sukně, někdy též nazývané dolly sukně, které jsou honosnější a využijete je na večírky, svatby, plesy, ale i bežné nošení, například vyniknou v kontrastu s koženou bundou - křivákem nebo riflovou bundou.  Naše petti sukně jsou alternativou pro luxusní značkové dolly sukně, ale za zlomek jejich ceny, přitom kvalitou, provedením a použitým materiálem se jim vyrovnají, především sukýnky premium jsou stejně bohaté.

Zobrazit

SUKNĚ / TUTU V této kategorii není žádné zboží.

Podkategorie

  • Dětské tutu (cca do 8...

    Dětské tylové tutu sukně a bohaté dolly/petti sukně pro malé slečny. Tutu sukně už nejsou jen výsadou baletek, ale naše dětské tylové tutu sukně a petti sukně využijete na slavnostní příležitosti, svatby, focení, karnevaly i běžné nošení.

  • Dospělé tutu (cca od 8...

    Nabízíme tutu sukně a bohaté petti a dolly sukně pro dospělé dámy a starší dívky, obrovský výběr, super ceny! Pořiďte si tutu sukni a zazáříte na párty, pokud si chcete připadat občas jako princezna, bude se Vám hodit bohatá tutu petti sukně, která má univerzální využití, lze kombinovat jak se slavnostním topem, tak s křivákem nebo riflovou bundou.