NANOmóda

Náramky

Prohlédnuté produkty

Dětský náramek tyrkys, křišťál, amazonit

Nový produkt

Univerzální energetický náramek z receptivních kamenů tyrkys a amazonit, které tlumí stres a navozují klid a pocit harmonie, nosí se na levém zápěstí a dobíjí energii z měsíčního světla. Tento dětský harmonizující náramek z minerálů doplňuje ještě univerzální křišťál a pukaný křišťál, a také rondelky z bižuterního kovu. Velikost korálků 6 mm, amazonit 8 mm.

Více informací

1 ks

SKLADEM

179,00 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Více informací

Tyrkys odstraňuje negativní energii a elektromagnetický smog, dodává sílu, podporuje kreativitu, přináší vnitřní klid, působí proti depresi, strachu a stavům vyčerpání. Podporuje romantickou lásku. Majiteli přináší radost a bohatství. Tyrkys uzdravuje tělo jako celek, zejména však oči a uši. Zlepšuje práci imunitního systému. Regeneruje tkáně a pomáhá proti virovým infekcím. Působí protizánětlivě a detoxikačně. Uklidňuje mysl, zmírňuje deprese a odstraňuje nespavost. Snižuje nadměrnou kyselost organismu.
Znamení: blíženci, rak, lev, váhy, střelec, kozoroh, vodnář
Amazonit je kamenem odvahy a pravdy, používá se k hledání sebe sama a k překonání strachu. Amazonit je mimořádně uklidňujícím kamenem, zklidňuje nervový systém, udržuje v rovnováze mužskou a ženskou energii, rozptyluje negativní energie a rozpouští negativní bloky, zmenšuje obavy a strach, zvyšuje intuici, pohlcuje škodlivé záření z mobilních telefonů a mikrovlnných trub. Zajišťuje úspěch v riskantních krocích. 
Znamení: panna, vodnář, rak

Křšťál je univerzální velmi účinný léčivý krystal, dobíjí nás pozitivní energií a pohlcuje tu negativní, podporuje klidný spánek. Zesiluje energii ostatních kamenů.

Dětská velikost - vnitřní obvod cca 14 cm, pokud požadujete jinou velikost, uveďte do poznámky v objednávce.

Náramek je navlečený na elastické ale pevné lykře.

Energetický náramek dodáme v dárkovém balení - bílý ozdobný pytlík z organzy s popisem a významem minerálů.

Náramky jsou ručně navlékané autorské originály NANOmoda.cz, obrázek je ilustrační, náramek se může nepatrně lišit barvou korálků i délkou.

Také by se Vám mohlo líbit