NANOmóda

Náramky

Prohlédnuté produkty

Náramek z minerálů růženín, howlit, láva

Nový produkt

Dámský náramek z receptivních kamenů růženín a howlit (magnezit) doplněný černou sopečnou lávou přináší harmonii a pocit klidu. Tento harmonizující náramek z minerálů doplňuje kovové srdíčko, což je ve spojitosti růženínem - kamenem lásky symbolické. Velikost korálků je 8 mm.

Více informací

Tento produkt již není na skladě

189,00 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Více informací

Růženín patří do skupiny křemenů. Křemeny jsou léčivé kameny a patří mezi nejsilnější zesilovače energie. Růženín je kamenem lásky a krásy, pomáhá uvolnit potlačené emoce, přináší harmonii a uvolnění. Je spojen s planetou Venuší. Růženín je univerzální léčivý kámen, dodávající životní energii. Pohlcuje elektromagnetický smog. Pomáhá při nespavosti, při léčení nemocí pohlavních orgánů včetně neplodnosti. Je spojen s planetou Venuší. Receptivní kámen, nabíjí se měsíčním světlem.

Znamení: býk, váhy, štír, blíženci, také rak a panna

Howlit (magnezit) dodává harmonii, pocit klidu a odolnost vůči stresu, pomáhá uklidňovat city, překonávat nervozitu a podrážděnost. Pomáhá při detoxikaci organismu, neutralizuje tělesné pachy, uvolňuje svaly a křeče, ulevuje při menstruaci, migrénách, léčí střeva, žaludek. Reguluje množství vápníku v těle a příznivě tak působí na zdraví zubů, kostí a celkově pohybového aparátu.

Znamení: zejména váhy, vodnář, rak, ale je vhodný pro všechna znamení zvěrokruhu

Láva je silným ochranným kamenem, dodává životní energii, odvahu a vitalitu, uklidňuje emoce. Pomáhá proti strachu a stresu, odstraňuje negativní energii a zmírňuje bolesti, zlepšuje látkovou výměnu, aktivuje lymfatický a imunitní systém, má relaxační účinek.
Znamení: zejména váhy, štír, kozoroh, ale i beran a ostatní, láva je univerzální a skvěle se kombinuje.
Energii láva dobíjí ze slunečních nebo měsíčních paprsků.

Univerzální dámská velikost - vnitřní obvod cca 16 - 17 cm, pokud požadujete jinou velikost, uveďte do poznámky v objednávce.

Náramek je navlečený na elastickém pevném vláknu z  lykry.

Energetický náramek dodáváme v dárkovém balení - bílý ozdobný pytlík z organzy s popisem a významem minerálů.

Náramky jsou ručně navlékané autorské originály NANOmoda.cz, obrázek je ilustrační, náramek se může nepatrně lišit barvou korálků i délkou.

Také by se Vám mohlo líbit