NANOmóda

Náramky

Prohlédnuté produkty

Náramek z minerálů tyrkys a howlit

Nový produkt

Univerzální energetický náramek z receptivních kamenů tyrkys a howlit (magnezit), které tlumí stres a navozují klid a pocit harmonie, nosí se na levém zápěstí a dobíjí energii z měsíčního světla. Tento harmonizující náramek z minerálů doplňuji rondelky  a srdíčko z bižuterního kovu. Velikost korálků 6 mm.

Více informací

1 ks

SKLADEM

199,00 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Více informací

Tyrkys odstraňuje negativní energii a elektromagnetický smog, dodává sílu, podporuje kreativitu, přináší vnitřní klid, působí proti depresi, strachu a stavům vyčerpání. Podporuje romantickou lásku. Majiteli přináší radost a bohatství. Tyrkys uzdravuje tělo jako celek, zejména však oči a uši. Zlepšuje práci imunitního systému. Regeneruje tkáně a pomáhá proti virovým infekcím. Působí protizánětlivě a detoxikačně. Uklidňuje mysl, zmírňuje deprese a odstraňuje nespavost. Snižuje nadměrnou kyselost organismu.

Znamení: blíženci, rak, lev, váhy, střelec, kozoroh, vodnář

Howlit (magnezit) dodává harmonii, pocit klidu a odolnost vůči stresu, pomáhá uklidňovat city, překonávat nervozitu a podrážděnost. Pomáhá při detoxikaci organismu, neutralizuje tělesné pachy, uvolňuje svaly a křeče, ulevuje při menstruaci, migrénách, léčí střeva, žaludek. Reguluje množství vápníku v těle a příznivě tak působí na zdraví zubů, kostí a celkově pohybového aparátu.

Znamení: zejména váhy, vodnář, rak, ale je vhodný pro všechna znamení zvěrokruhu

Univerzální dámská velikost - vnitřní obvod cca 16 - 17 cm, pokud požadujete jinou velikost, uveďte do poznámky v objednávce.

Náramek je navlečený na elastickém pevném vláknu z  lykry.

Energetický náramek dodáváme v dárkovém balení - bílý ozdobný pytlík z organzy s popisem a významem minerálů.

Náramky jsou ručně navlékané autorské originály NANOmoda.cz, obrázek je ilustrační, náramek se může nepatrně lišit barvou korálků i délkou.

Také by se Vám mohlo líbit