NANOmóda

Náramky

Prohlédnuté produkty

Energetický náramek avanturín, láva

Nový produkt

Univerzální energetický náramek z projektivních kamenů avanturín a sopečná láva, které dodávají svému nositeli energii, štěstí, úspěch, odvahu a sebedůvěru, nosí se na pravém zápěstí a dobíjí energii ze slunečních paprsků. Tento růžovo černý energetický náramek z minerálů je jemný a elegantní, ideální k černému outfitu. Velikost korálků 6 mm, láva 4 mm.

Více informací

1 ks

SKLADEM

169,00 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Více informací

Avanturín Je kamenem štěstí, prosperity a bohatství. Používá se k ochraně domů a zahrad před geopatogenními zónami, pohlcuje elektromagnetický smog, chrání před zářením z mobilního telefonu. Povzbuzuje kreativitu a pozvedává inteligenci, dokáže zmírnit úzkost a silné emoce. Příznivě působí na štítnou žlázu, preventivně proti vzniku arteriosklerózy a propuknutí alergií. Udržuje rovnováhu krevního tlaku, zrychluje metabolismus, snižuje hladinu cholesterolu, ulevuje od migrén, má velmi příznivý účinek na posílení zraku.

Znamení: střelec, býk, rak, beran, blíženci, panna, váhy

Láva je silným ochranným kamenem, dodává životní energii, odvahu a vitalitu, uklidňuje emoce. Pomáhá proti strachu a stresu.

Znamení: váhy, štír, kozoroh

Univerzální dámská velikost s vnitřním obvodem cca 17 cm, pokud požadujete jinou velikost, uveďte do poznámky v objednávce.

Náramek je navlečený na elastickém a pevném vláknu z lykry.

Energetický náramek dodáváme v dárkovém balení - bílý ozdobný pytlík z organzy s popisem a významem minerálů.

Náramky jsou ručně navlékané autorské originály NANOmoda.cz, obrázek je ilustrační, náramek se může nepatrně lišit barvou korálků i délkou.

Také by se Vám mohlo líbit