NANOmóda

Náramky

Prohlédnuté produkty

Set náramků fialový achát s růženínem

Nový produkt

luxusní set dvou sladěných minerálních náramků z fialového pruhovaného achátu, který je doplněn růženínem a umělými perličkami, Vám přinese harmonii a dodá sebedůvěru. Velikost kuliček je 6 mm.

Univerzální dámská velikost s vnitřním obvodem cca 16-17 cm, pokud požadujete jinou velikost, uveďte do poznámky v objednávce.

Náramek je navlečený na elastickém a pevném vláknu z lykry.

Více informací

1 ks

SKLADEM

259,00 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Více informací

Achát fialový pruhovaný dodává sebedůvěru a napomáhá k dosažení duševní a tělesné harmonie. Je to kámen upřímnosti, který dodává majiteli sílu mluvit pravdu, podporuje čestnost a odvahu a zlepšuje paměť a soustředění. Pomáhá proti žaludečním a střevním potížím, při potížích s koleny, posiluje imunitu a zlepšuje zrak. Pro očištění stačí opláchnout pod proudem tekoucí vody a nechat nabít na slunci klasicky jako jiné acháty.

Znamení: štír, býk, rak, ryby, beran, blíženci, lev, panna, váhy, kozoroh

Růženín patří do skupiny křemenů. Křemeny jsou léčivé kameny a patří mezi nejsilnější zesilovače energie. Růženín je kamenem lásky a krásy, pomáhá uvolnit potlačené emoce, přináší harmonii a uvolnění. Je spojen s planetou Venuší. Růženín je univerzální léčivý kámen, dodávající životní energii. Pohlcuje elektromagnetický smog. Pomáhá při nespavosti, při léčení nemocí pohlavních orgánů včetně neplodnosti. Receptivní kámen, nabíjí se měsíčním světlem.

Znamení: býk, váhy, štír, blíženci, také rak a panna

Energetické náramky dodáváme dárkovém balení - bílý ozdobný pytlík z organzy s popisem a významem minerálů.

Náramky jsou ručně navlékané autorské originály NANOmoda.cz, obrázek je ilustrační, náramek se může nepatrně lišit barvou korálků i délkou.

Také by se Vám mohlo líbit