NANOmóda

Náramky

Prohlédnuté produkty

Sada náramků tyrkys a růženín

Nový produkt

Krásná sada 4 náramků z drobných korálků 3-4 mm z přírodního tyrkysu a růženínu doplněná bílými korálky z českého skla. Tento jemný set náramků zažene všechny Vaše chmury a pomůže Vám najít lásku a harmonii. Také pohltí záření z telefonů a dalších přístrojů.

Univerzální dámská velikost s vnitřním obvodem cca 16-17 cm, pokud požadujete jinou velikost, uveďte do poznámky v objednávce.

Více informací

Tento produkt již není na skladě

259,00 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Více informací

Tyrkys odstraňuje negativní energii a elektromagnetický smog, dodává sílu, podporuje kreativitu, přináší vnitřní klid, působí proti depresi, strachu a stavům vyčerpání. Podporuje romantickou lásku. Majiteli přináší radost a bohatství. Tyrkys uzdravuje tělo jako celek, zejména však oči a uši. Zlepšuje práci imunitního systému. Regeneruje tkáně a pomáhá proti virovým infekcím. Působí protizánětlivě a detoxikačně. Uklidňuje mysl, zmírňuje deprese a odstraňuje nespavost. Snižuje nadměrnou kyselost organismu.

Znamení: blíženci, rak, lev, váhy, střelec, kozoroh, vodnář

Růženín patří do skupiny křemenů. Křemeny jsou léčivé kameny a patří mezi nejsilnější zesilovače energie. Růženín je kamenem lásky a krásy, pomáhá uvolnit potlačené emoce, přináší harmonii a uvolnění. Je spojen s planetou Venuší. Růženín je univerzální léčivý kámen, dodávající životní energii. Pohlcuje elektromagnetický smog. Pomáhá při nespavosti, při léčení nemocí pohlavních orgánů včetně neplodnosti. Je spojen s planetou Venuší. Receptivní kámen, nabíjí se měsíčním světlem, před tím omyjeme proudem vlažné vody.

Znamení: býk, váhy, štír, blíženci, také rak a panna

Energetické náramky dodáváme dárkovém balení - bílý ozdobný pytlík z organzy s popisem a významem minerálů.

Náramek je navlečený na elastickém a pevném vláknu z lykry.

Náramky jsou ručně navlékané autorské originály NANOmoda.cz, obrázek je ilustrační, náramek se může nepatrně lišit barvou korálků i délkou.

Také by se Vám mohlo líbit