NANOmóda

Náramky

Prohlédnuté produkty

Náramek z minerálů amazonit a měsíční kámen

Nový produkt

luxusní náramek z receptivních minerálních kamenů tlumí stres a navozuje klid a pocit harmonie. Nosí se ideálně na levém zápěstí a dobíjí energii z měsíčního světla. Tento harmonizující náramek z minerálů doplňuj rondelky z bižuterního kovu. Velikost korálků 8 mm.

Univerzální dámská velikost - vnitřní obvod cca 16 - 17 cm, pokud požadujete jinou velikost, uveďte do poznámky v objednávce.

Více informací

1 ks

SKLADEM

239,00 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Více informací

Měsíční kámen je cenný drahokam spjatý s měsícem, přitahuje lásku a vášeň, přináší klid a vnitřní rovnováhu. Pomáhá při problémech s nespavostí a citových vypětích. Měsíční kámen detoxikuje tělo, léčí problémy se zrakem, kůží a játry, obnovuje a uchovává mladistvý vzhled a přístup. Udržuje v rovnováze ženskou a mužskou energii. Je také vhodný ke zklidnění hyperaktivních dětí.
Čištění pod proudem vlažné vody, nabíjení při dorůstání měsíce a za úplňku.

Znamení: rak, panna, váhy, štír, kozoroh, vodnář, ryby

Amazonit je kamenem odvahy a pravdy, používá se k hledání sebe sama a k překonání strachu. Amazonit je mimořádně uklidňujícím kamenem, zklidňuje nervový systém, udržuje v rovnováze mužskou a ženskou energii, rozptyluje negativní energie a rozpouští negativní bloky, zmenšuje obavy a strach, zvyšuje intuici, pohlcuje škodlivé záření z mobilních telefonů a mikrovlnných trub. Zajišťuje úspěch v riskantních krocích. 

Znamení: panna, vodnář, rak

Náramek je navlečený na elastickém pevném vláknu z lykry.

Energetický náramek dodáváme v dárkovém balení - bílý ozdobný pytlík z organzy s popisem a významem minerálů.

Náramky jsou ručně navlékané autorské originály NANOmoda.cz, obrázek je ilustrační, náramek se může nepatrně lišit barvou korálků i délkou.

Také by se Vám mohlo líbit