NANOmóda

Náramky

Prohlédnuté produkty

Set náramků z minerálů stromečkový achát, láva a hematit

Nový produkt

Originální set náramků z projektivních minerálních kamenů stromečkový achát, černý matný achát a hematit doplněný černou sopečnou lávou dodává energii, intelektuální síly, štěstí, úspěch, sílu vůle, odvahu a sebedůvěruVelikost hlavních korálků je 8 mm.

Univerzální dámská velikost - vnitřní obvod cca 16 - 17 cm, pokud požadujete jinou velikost, uveďte do poznámky v objednávce.

Více informací

1 ks

SKLADEM

269,00 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Více informací

Achát stromečkový je kámen hojnosti a přináší úspěch do jakéhokoliv podnikání. Učí nás sebekontrole, podporuje lásku a propůjčuje odvahu začít znovu, léčí traumata. Pomáhá při migrénách, léčí poruchy nervového systému, stimuluje oběhový systém, posiluje imunitu.  

Znamení: beran, býk, blíženci, rak, štír, ryby

Achát matný černý je univerzální ochranný kámen vhodný pro všechna znamení, dodává odvahu, sílu, lásku

Hematit je těžký kámen mocný ve vytahování nemocí z těla, uzemňuje, ochraňuje, uvádí do rovnováhy tělo, mysl i ducha, odpuzuje negativní energie. Mobilizuje skryté síly. Zvyšuje sebevědomí, spolehlivost, důvěryhodnost, soustředění, zlepšuje paměť a rozvíjí osobnost. Ženám pomáhá překonávat plachost. Zahání úzkost a nespavost. Pomáhá v boji se zlozvyky jako je např. přejídání, kouření. Dokáže vyhánět z těla horečku. Pomáhá při uzdravování zlomenin, při bolestech kloubů a zotavování se z nemocí. Blahodárně působí na pokožku při problémech s akné, lupénkou, ekzémy, nebo problémy s vlasy.

Znamení: beran, štír, kozoroh

Láva je silným ochranným kamenem, dodává životní energii, odvahu a vitalitu, uklidňuje emoce. Pomáhá proti strachu a stresu, odstraňuje negativní energii a zmírňuje bolesti, zlepšuje látkovou výměnu, aktivuje lymfatický a imunitní systém, má relaxační účinek. Energii láva dobíjí ze slunečních nebo měsíčních paprsků.
Znamení: zejména váhy, štír, kozoroh, ale i beran a ostatní, láva je univerzální a skvěle se kombinuje.

Náramek je navlečený na elastickém pevném vláknu z  lykry.

Energetický náramek dodáváme v dárkovém balení - bílý ozdobný pytlík z organzy s popisem a významem minerálů.

Náramky jsou ručně navlékané autorské originály NANOmoda.cz, obrázek je ilustrační, náramek se může nepatrně lišit barvou korálků i délkou.

Také by se Vám mohlo líbit