NANOmóda

Náramky

Prohlédnuté produkty

Set minerálních náramků růženín, křišťál, třešňový křemen

Nový produkt

nádherná jemná sada minerálních náramků z matných korálků růženínu, třešňového řemene a pukaného křišťálu s komponenty z nerezové oceli z receptivních kamenů Vám pomůže zbavit se stresu, navodí pocit harmonie a může přitáhnout i lásku.

Univerzální dámská velikost - vnitřní obvod cca 16 - 17 cm, pokud požadujete jinou velikost, uveďte do poznámky v objednávce. Velikost korálků 8 mm.

Více informací

1 ks

SKLADEM

269,00 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Více informací

Růženín patří do skupiny křemenů. Křemeny jsou léčivé kameny a patří mezi nejsilnější zesilovače energie. Růženín je kamenem lásky a krásy, pomáhá uvolnit potlačené emoce, přináší harmonii a uvolnění. Je spojen s planetou Venuší. Růženín je univerzální léčivý kámen, dodávající životní energii. Pohlcuje elektromagnetický smog. Pomáhá při nespavosti, při léčení nemocí pohlavních orgánů včetně neplodnosti. Je spojen s planetou Venuší. Receptivní kámen, nabíjí se měsíčním světlem, před tím omyjeme proudem vlažné vody.

Znamení: býk, váhy, štír, blíženci, také rak a panna

Třešňový křemen je stejně jako všechny křemeny zesilovačem energie, ochrání Vás před negativními vlivy a navodí duševní rovnováhu

Znamení: blíženci, lev, kozoroh

Křišťál je univerzální velmi účinný léčivý krystal, dobíjí nás pozitivní energií a pohlcuje tu negativní, podporuje klidný spánek. Zesiluje energii ostatních kamenů.

Náramek je navlečený na elastickém pevném vláknu z  lykry.

Energetický náramek dodáváme dárkovém balení - bílý ozdobný pytlík z organzy s popisem a významem minerálů.

Náramky jsou ručně navlékané autorské originály NANOmoda.cz, obrázek je ilustrační, náramek se může nepatrně lišit barvou korálků i délkou.

Také by se Vám mohlo líbit