NANOmóda

Náramky

Prohlédnuté produkty

Energetický náramek akvamarín, tyrkys, křišťál

Nový produkt

Jemný náramek z receptivních kamenů tyrkys, akvamarín, které tlumí stres a navozují klid a pocit harmonie se nosí na levém zápěstí a dobíjí energii z měsíčního světla. Harmonizující náramek z minerálů doplňuje ještě univerzální pukaný křišťál, a rondelky z bižuterního kovu. Velikost korálků 6 mm. Vybrané znamení zvěrokruhu uveďte do poznámky, pokud nebude uvedeno, bude náramek dodán bez.

Více informací

1 ks

SKLADEM

199,00 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Více informací

Tyrkys odstraňuje negativní energii a elektromagnetický smog, dodává sílu, podporuje kreativitu, přináší vnitřní klid, působí proti depresi, strachu a stavům vyčerpání. Podporuje romantickou lásku. Majiteli přináší radost a bohatství. Tyrkys uzdravuje tělo jako celek, zejména však oči a uši. Zlepšuje práci imunitního systému. Regeneruje tkáně a pomáhá proti virovým infekcím. Působí protizánětlivě a detoxikačně. Uklidňuje mysl, zmírňuje deprese a odstraňuje nespavost. Snižuje nadměrnou kyselost organismu.

Znamení: blíženci, rak, lev, váhy, střelec, kozoroh, vodnář

Akvamarín je kamenem klidu, radosti a štěstí. Dodává odvahu, zahání strach a stres, bystří intelekt, zlepšuje sebevyjádření. Akvamarín posiluje celkové zdraví člověka, zejména podporuje léčbu horních cest dýchacích a posiluje imunitní systém.

Znamení: blíženci, váhy, vodnář, ryby, beran, býk, štír

Křšťál je univerzální velmi účinný léčivý krystal, dobíjí nás pozitivní energií a pohlcuje tu negativní, podporuje klidný spánek. Zesiluje energii ostatních kamenů.

Univerzální dámská velikost - vnitřní obvod cca 16 - 17 cm, pokud požadujete jinou velikost, uveďte do poznámky v objednávce.

Náramek je navlečený na elastické ale pevné lykře.

Energetický náramek dodáme v dárkovém balení - bílý ozdobný pytlík z organzy s popisem a významem minerálů.

Náramky jsou ručně navlékané autorské originály NANOmoda.cz, obrázek je ilustrační, náramek se může nepatrně lišit barvou korálků i délkou.

Také by se Vám mohlo líbit