NANOmóda

Náramky

Prohlédnuté produkty

Nové Energetický náramek TURMALÍN Zobrazit větší

Energetický náramek TURMALÍN

Nový produkt

hledáte veselý a výrazný náramek z minerálů, který dodá energii a přinese lásku? Je to turmalín.

TURMALÍN je prospěšný při odbourávání stresu, zlosti, strachu a odvádí negativní emoce a vlivy, zlepšuje náladu, uvolňuje napětí. Přináší klidný spánek. Reguluje celkový systém látkové výměny, posiluje organismus, zlepšuje imunitu.

Znamení: Kozoroh, Ryby, Býk, Blíženci, Štír, Rak, Lev, Váhy, Střelec

Více informací

1 ks

SKLADEM

169,00 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Více informací

Zelený turmalín (verdelit) – receptivní kámen, přiřazen planetě Venuši a elementu země. Přitahuje peníze a obchodní úspěch, přináší hojnost a prosperitu, podporuje otevřenost, kreativnost, trpělivost, detoxikuje, zahání únavu, snižuje hmotnost, léčí oči, srdce, mozek, imunitu, zklidňuje hyperaktivní děti.
Červený turmalín (rubelit) – projektivní kámen, přiřazen planetě Mars a elementu ohně. Podporuje chuť do života, dodává tělesnou energii, odvahu, přináší lásku, detoxikuje, podporuje játra, slezinu, krevní oběh, cévy, pomáhá při křečích.
Růžový turmalín - receptivní kámen, přiřazen planetě Venuši a elementu vody. Přitahuje lásku, přátelství, učí nás moudrosti a soucitu, léčí kůži, srdce, plíce a endokrinní žlázy.

Univerzální dámská velikost s vnitřním obvodem cca 16 - 17 cm, pokud požadujete jinou velikost, uveďte do poznámky v objednávce.

Náramek je navlečený na elastickém a pevném vláknu z lykry, velikost korálků 8 mm.

Náramky jsou ručně navlékané autorské originály NANOmoda.cz, obrázek je ilustrační, náramek se může nepatrně lišit barvou korálků i délkou.

Také by se Vám mohlo líbit