NANOmóda

Náramky

Prohlédnuté produkty

Energetický náramek z minerálů akvamarín, měsíční kámen, křišťál

Nový produkt

Nádherný třpytivý harmonizující náramek z akvamarínu, měsíčního kamene a křišťálu čirého a praskaného pomůže navodit zimní atmosféru a zároveň zahřeje na duši. Velikost korálků je 8 mm.

Více informací

2 ks

SKLADEM

199,00 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Více informací

Akvamarín je kamenem klidu, radosti a štěstí. Dodává odvahu, zahání strach a stres, bystří intelekt, zlepšuje sebevyjádření. Akvamarín posiluje celkové zdraví člověka, zejména podporuje léčbu horních cest dýchacích a posiluje imunitní systém.
Znamení: blíženci, váhy, vodnář, ryby, beran, býk, štír
Měsíční kámen je cenný drahokam spjatý s měsícem, přitahuje lásku a vášeň, přináší klid a vnitřní rovnováhu. Pomáhá při problémech s nespavostí a citových vypětích. Měsíční kámen detoxikuje tělo, léčí problémy se zrakem, kůží a játry, obnovuje a uchovává mladistvý vzhled a přístup. Udržuje v rovnováze ženskou a mužskou energii. Je také vhodný ke zklidnění hyperaktivních dětí.
Čištění pod proudem vlažné vody, nabíjení při dorůstání měsíce a za úplňku.
Znamení: rak, panna, váhy, štír, kozoroh, vodnář, ryby

Křšťál je univerzální velmi účinný léčivý krystal, dobíjí nás pozitivní energií a pohlcuje tu negativní, podporuje klidný spánek. Zesiluje energii ostatních kamenů.

Univerzální dámská velikost - vnitřní obvod cca 16 - 17 cm, pokud požadujete jinou velikost, uveďte do poznámky v objednávce.

Náramek je navlečený na elastické ale pevné lykře.

Energetický náramek dodáme v dárkovém balení - bílý ozdobný pytlík z organzy s popisem a významem minerálů.

Náramky jsou ručně navlékané autorské originály NANOmoda.cz, obrázek je ilustrační, náramek se může nepatrně lišit barvou korálků i délkou.